رئیس دانشگاه اعلام کرد:

تقدیر دبیر هیات‌های امنا دانشگاه‌های علوم پزشکی از عملکرد دانشگاه

انتشار محتوا: ۱۵ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۵۳:۲۰ بعد از ظهر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: دکتر گلمکانی نماینده وزیر و دبیر هیات‌های امنا دانشگاه‌های علوم پزشکی در جلسه هیأت امنای دانشگاه که با محوریت بررسی عملکرد سال ۱۴۰۱ برگزار شد، از عملکرد دانشگاه در حوزه‌های مختلف تقدیر کرد.
shora.d

به گزارش وب‌دا، دکتر رضا احمدی با بیان این مطلب در جلسه شورای دانشگاه که در سالن ابن‌سینا پردیس دانشگاه برگزار شد، گفت: در راستای تبیین مسائل مرتبط با حوزه‌های آموزشی و توسعه‌ای دانشگاه تا کنون جلسات جداگانه‌ای با اعضای هیات علمی دانشکده‌های بهداشت و پرستاری برگزار شده است.
وی افزود: این جلسات تبیینی با حضور اعضای هیات علمی دانشکده‌های پزشکی و پیراپزشکی هم برگزار خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گنابادبا اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، از آمادگی جامعه علوم پزشکی برای ارائه خدمات سلامت از طریق اعزام کادر درمان در جهت کم کردن آلام مردم ستمدیده غزه خبر داد. 
دکتر احمدی ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین تأکید کرد: جامعه علوم پزشکی آمادگی دارد تا در صورت فراهم شدن شرایط لازم، از طریق اعزام کادر درمان، خدمات سلامت را در جهت کاهش آلام این مردم ستمدیده ارائه نماید.
حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب امام جمعه شهرستان و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز در این جلسه از خدمات و تلاش‌های انجام شده در دانشگاه تشکر و موفقیت‌های کسب شده را نیز تبریک گفت.
در ادامه این جلسه، دکتر رضا اسماعیلی معاون آموزشی دانشگاه بر ضرورت پایش اعتباربخشی دانشکده پزشکی تأکید کرد.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس