آغاز ثبت‌نام حضوری دانشجویان جدیدالورود دانشگاه

انتشار محتوا: ۱۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۲۹:۴۴ بعد از ظهر
ثبت‌نام حضوری 540 دانشجوی جدید دانشگاه علوم پزشکی گناباد از امروز به مدت سه روز آغاز شده است.
02

به گزارش وب‌دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حاشیه بازدید از روند ثبت‌نام دانشجویان جدید این دانشگاه که مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از معاونین و مدیران هم حضور داشتند، ضمن تبریک سال تحصیلی جدید گفت: امسال 540 دانشجوی جدید تحصیل خود را در 28 رشته مقطع تحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد آغاز می‌کنند.

دکتر احمدی افزود: از این تعداد 380 دانشجوی ورودی مهرماه از روز شنبه 22 مهرماه با حضور در کلاس‌های درس سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند و 160دانشجو نیز از بهمن‌ماه شروع به تحصیل می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان اینکه با تمهیدات و اقدامات انجام شده زمینه اسکان 100درصدی دانشجویان متقاضی خوابگاه را در این دانشگاه فراهم کرده‌ایم، گفت: امید است بتوانیم از لحاظ آموزشی، پژوهشی و رفاهی شرایطی را مهیا کنیم تا دانشجویان با خیالی آسوده به کسب علم و دانش بپردازند.

دکتر احمدی، رسالت اصلی دانشجو را تحصیل مراتب علمی عنوان و خاطرنشان کرد: دانشجویان در این مسیر باید با علم آموزی و دانش اندوزی به وظیفه خود عمل کنند تا در توسعه و پیشرفت ایرانی آباد و مستقل، اثرگذار باشند و در کنار تحصیل علم با حضور و مشارکت در تشکل‌های دانشجویی، به تربیت فکری، دینی و فرهنگی خود بپردازند.

یادآور می‌شود، ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گناباد از امروز سه شنبه 18 مهرماه با ثبت‌نام دانشجویان پذیرفته شده در رشته‌ مقاطع پزشکی (ورودی مهر ماه)، پرستاری (ورودی مهر ماه)، تکنولوژی پرتوشناسی، بهداشت عمومی و هوشبری آغاز شد.
همچنین ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده در رشته مقاطع علوم تغذیه، مامایی، علوم آزمایشگاهی، مهندسی بهداشت محیط و کارشناسی پیوسته فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی روز چهارشنبه 19 مهرماه و دانشجویان پذیرفته شده در رشته مقاطع پزشکی (ورودی بهمن ماه)، پرستاری(ورودی بهمن ماه)، تکنولوژی اتاق عمل و مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار روز پنجشنبه 20 مهرماه انجام می‌شود.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس