درخشش تیم دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

انتشار محتوا: ۱۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۲۳:۵۲ بعد از ظهر
مسئول دفتر استعدادهای درخشان و واحد المپیاد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد از درخشش تیم دانشجویان دانشگاه در پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور خبر داد.
02

به گزارش وب‌دا، دکتر الیاس نطاق با اعلام این خبر گفت: تیم دانشجویان دانشگاه در بخش گروهی در حیطه «کارآفرینی و کسب و کارهای فناورانه» پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی خوش درخشیدند.
وی ادامه داد: حانیه باباپور، رضوان یاوری‌مقدم و محمد تمدن از دانشجویان پزشکی دانشگاه با طرح خود برای تلاش در امر عدالت آموزشی دانشجویان پزشکی در حیطه بالین و ارتقا مهارت شرح‌حال گیری، تشخیص و درمان، تسهیل در امر آموزش دانشجویان و کمک به ارزیابی دانشجویان توسط اساتید و همچنین افزایش تعامل در بین دانشجویان دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی و ارتباطات بین رشته‌ای، در این المپیاد علمی شرکت کرده بودند که موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.
مسئول دفتر استعدادهای درخشان و واحد المپیاد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: در مرحله کشوری پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور که از دوم لغایت نهم مهرماه 1402 در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد تعداد ۳۰ تیم برگزیده از ده کلان منطقه کشور به رقابت پرداختند.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس