راهيابی تيم دانشجويان دانشگاه علوم پزشكی گناباد به مرحله كشوری پانزدهمين المپياد علمی دانشجويان علوم پزشكی کشور

انتشار محتوا: ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۷:۲۶ بعد از ظهر
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از راهيابی تيم دانشجويان این دانشگاه به مرحله كشوری پانزدهمين المپياد علمی دانشجويان علوم پزشكی کشور خبر داد.
02

به گزارش وبدا، دکتر رضا اسماعیلی با اعلام این خبر گفت: تيم دانشجويان دانشكده پرشكي دانشگاه در حيطه كارآفريني و كسب و كارهاي فناورانه به مرحله كشوري پانزدهمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي سراسر ايران راه يافتند.

وی ادامه داد: اين دوره از المپياد در 31 تيرماه 1402 با برگزاري آزمون غربالگري در همه حيطه ها آغاز شد كه تيم 3 نفره دانشجويان كارآفريني دانشگاه با پذيرش در مرحله اول المپياد به 45 تيم برتر مرحله دوم راه يافتند و در مرحله دوم كه در اوايل شهريورماه برگزار شد با ارائه و ارسال طرح و ايده هاي خود در حيطه كارآفريني و كسب و كارهاي فناورانه كه امسال با موضوع «شبيه‌سازها در آموزش پزشكي» برگزار مي‌شود به رقابت پرداختند كه در اين مرحله نيز تيم كارآفرني دانشكده پزشكي به مرحله سوم و كشوري پانزدهمين دوره المپياد علمي دانشجويان كشور راه يافتند.

دكتر الياس نطاق، مسئول دفتر استعداد هاي درخشان و واحد المپياد دانشجويان دانشگاه نیز در این باره اظهار کرد: در مرحله كشوري اين دوره از المپياد كه در هفته نخست مهر 1402 در دانشگاه علوم پزشکی ايران برگزار خواهد شد 30 تيم برگزيده از ده كلان منطقه كشور به رقابت خواهند پرداخت.

حانيه باباپور، رضوان ياوري مقدم و محمد تمدن دانشجويان پزشكي، اعضاي تيم كارآفريني دانشجويان دانشگاه بوده که با طرح خود براي تلاش در امرعدالت آموزشي دانشجويان پزشكي در حيطه بالين و ارتقا مهارت شرح‌حال گيري، تشخيص و درمان، تهسيل در امر آموزش دانشجويان و كمك به ارزيابي دانشجويان توسط اساتيد و همچنين افزايش تعامل در بين دانشجويان دانشكده هاي دانشگاه علوم پزشكي و ارتباطات بين رشته اي، راهي اين دوره از المپياد شده اند.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس