لزوم توجه به آموزش پزشکی جامعه نگر و مورد نیاز جامعه

انتشار محتوا: ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۳۱:۳۵ بعد از ظهر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشکده پزشکی این دانشگاه گفت: باید توجه به آموزش پزشکی جامعه نگر و مورد نیاز جامعه در دستور کار قرار گیرد.
t m

به گزارش وب‌دا، دکتر رضا احمدی با تاکید بر توجه جدی به بحث اخلاق در آموزش پزشکی و عفاف و حجاب، کسب تایید صلاحیت سه ساله اعتباربخشی دانشکده پزشکی را تبریک گفت و استمرار این فرآیند را ضروری دانست.
وی با تشکر از دکتر طالب‌زاده که با اخلاق و منشی پسندیده مسئولیت سنگین دانشکده پزشکی و فرآیند اعتباربخشی را به سرانجام رساند، قدردانی کرد و از همه اساتید و کارکنان خواست تا همکاری‌های خود را با دکتر مشاری ادامه دهند.
رئیس سابق دانشکده پزشکی هم در این مراسم با قدردانی از زحمات و تلاش‌های همکاران در دانشکده پزشکی گفت: هر موفقیت و دستاوردی که در دانشکده بدست آمده با همراهی و کمک همه بوده است و به تنهایی ممکن نبود.
دکتر وحید طالب زاده با اشاره به برگزاری دو بار آزمون صلاحیت بالینی و دو بار آزمون علوم پایه از تلاش‌های دکتر خواجوی و دکتر محمدزاده تشکر کرد و گفت: افتخارات دانشکده پزشکی را مدیون زحمات آنها هستیم.
دکتر مشاری سرپرست جدید دانشکده پزشکی هم در این مراسم با تشکر از حسن اعتماد دکتر احمدی برای سپردن این مسئولیت گفت: خوشحال هستم که از ابتدای شکل گیری دانشکده پزشکی در خدمت دانشگاه بوده‌ام و امروز دوباره توفیق خدمتگزاری نصیبم شد.
وی با قدردانی از خدمات یک ساله دکتر طالب‌زاده اظهار امیدواری کرد که با همکاری مجموعه دانشکده پزشکی این دانشکده همچنان به مسیر پرافتخار خود ادامه دهد.
در پایان این مراسم، دکتر جلیل مشاری به عنوان سرپرست جدید دانشکده پزشکی دانشگاه معرفی و از خدمات دکتر وحید طالب‌زاده در مدت تصدی مسئولیت قدردانی شد.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس