پیام تبریک دکتر احمدی در گرامیداشت روز معلم و مقام استاد

انتشار محتوا: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۳۶:۳۸ قبل از ظهر
دکتر احمدی در پیامی با گرامیداشت یاد استاد شهید مطهری، روز معلم را تبریک گفت و از تلاش متعهدانه و ایثارگرانه اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه در اعتلای دانش قدردانی کرد.
Dr ahmadi

به گزارش وب‌دا، متن پیام دکتر احمدی به شرح زیر است؛

دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت فیلسوف گرانقدر شهید مرتضی مطهری که به نام معلم و استاد نام‌گذاری شده است، فرصتی ارزنده برای نکوداشت خدمات آن استاد شهید در عرصه علم و فرهنگ و نیز قدردانی از تلاش اساتید و معلمان عزیزی است که عمر با برکت خود را وقف راه پر افتخار اعتلای دانایی و فرهیختگی کشورمان نموده اند.


معلمان و اساتید نقشی انکار ناپذیر و موثر در تربیت نسل آینده کشور دارند و بی تردید هر چه در تعلیم و تربیت این عزیزان کوشش خردمندانه و عالمانه تری انجام شود، آینده کشور نیز درخشان تر خواهد شد. 


باید به یاد داشته باشیم در دنیای امروز که نسل جوان ما بیش از گذشته با تهاجم فرهنگی روبروست و دشمنان قسم خورده، ارزش های معنوی و اخلاقی آنان را نشانه گرفته اند، وظیفه ای به مراتب سنگین تر در مسیر روشنگری و راهنمایی دانش آموزان و دانشجویان عزیز و نیز آراستن تحصیل با فضایل دینی و اخلاقی بر عهده معلمان و اساتید فرهیخته است و یقین دارم اساتید عرصه فرزانگی و دانایی همچون گذشته در این مهم نیز سرفراز خواهند بود.


اینجانب ضمن گرامیداشت یاد استاد شهید مرتضی مطهری و شهدای عرصه علم و دانش، با تبریک روز معلم، از تلاش متعهدانه و ایثارگرانه اساتید و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در اعتلای دانش قدردانی می نمایم و از پروردگار یکتا سلامت، عزّت و دوام توفیقات این عزیزان را مسألت دارم.

دکتر رضا احمدی 

رئیس دانشگاه 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس