کارگاه ارزشیابی استادان در دانشگاه برگزار شد

انتشار محتوا: ۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۵۶:۴۲ قبل از ظهر

به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، کارگاه ارزشیابی اساتید در سالن ابن سینا پردیس این دانشگاه برگزار شد.به گزارش وب‌دا، دكتر موسی سجادی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشكي گناباد گفت:
بر اساس نظرسنجی از اعضای هئیت علمی دانشگاه، موضوع ارزشیابی اساتید به عنوان یکی از اولویت‌های مورد نیاز پیشنهاد شده بود که به همین منظور برگزاری این کارگاه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود : یکی از اهداف طرح تحول و نوآوری در آموزش پزشکی، همگرایی، همکاری و استفاده از پتانسیل‌های موجود در کلان منطقه‌ها است و الحمدلله در کلان منطقه 9 شرایط مناسبی از این نظر وجود دارد.
دکتر سجادی تصریح کرد: در همین راستا با هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، کارگاه ارزشیابی استادان توسط دکتر حامد مرتضوی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی (EDC) دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار گردید.
وی ضمن تشکر از مشارکت فعال اکثریت اعضای هیات علمی در کارگاه مذکور اظهار کرد: بر اساس نظرسنجی انجام شده در پایان کارگاه، بیش از 90% شرکت کنندگان، از مدرس، نحوه و زمان برگزاری و همچنین کیفیت این کارگاه اظهار رضایت کامل داشتند.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس